Gökyüzü Haritası nasıl çıkarılır?

En çok merak edilen bu soruyu en başa almak istedik. Gökyüzü haritalarınızı sizlerin verdiği tarih, şehir ve varsa saat bilgilerini birleştirip Avrupa Uzay Ajansı (ESA) tarafından astroloji meraklıları için sunulmuş verilerden alıyoruz.

Gökyüzü Haritası – Yıldız Haritası gerçek bilgilerden mi oluşuyor?

Sizin verdiğiniz verilere göre hazırlanan Gökyüzü Haritası tablolarınız tamamen gerçek bilgiler içermektedir. Aslında tüm bunlar biraz ütopik gelse de Mayalar’dan hatta daha eskilerden bu yana insanların uzaya, gezegenlere ve bilime olan merakıyla biriken bilgiler ve günümüz teknolojisi birleştiği zaman pek de imkansız değil öyle değil mi? 🙂

Sizlere nasıl güvenebilirim?

2018 yılında kurulduğumuz günden bu zamana kadar binlerce müşteri değil dost biriktirdik aslında. Dostlarımızın istek ve samimiyetine güvenerek kişiye özel üretilen ürünlerde kapıda ödeme ve şeffaf paketi birleştiren ilk kurumsal firma olduk. Ayrıca tüm ürünlerimiz adınıza faturalı şekilde gelmekte. Faturanız ise ürün teslimatından 1-3 gün önce E-Posta adresinize iletilmekte. Unutmayın; her ne kadar alışveriş kanıtınız, satıcıyla olan konuşmalarınız v.s. bilgiler olsa da faturanız olmadan hiçbir hak iddia edemezsiniz. Faturanız sizin en büyük dayanağınızdır. Ayrıca gerçek müşterilerimizden yani dostlarımızdan gelen yüzlerce teşekkür mesajını da Instagram sayfamızda öne çıkan hikayelerde görebilirsiniz.

Tasarımlar çerçeveli olarak mı gelmekte?

Tabii ki de. Tüm tasarımlarımız sizler için özenle çerçevelenip sonrasında paketlenerek gönderimi yapılmakta.

Çerçevelerin önünde cam var mı?

Çerçevelerimizin tümünde camdan daha parlak ve darbe aldığı zaman daha az kırılganlık hassasiyetine sahip PleksiGlass koruma bulunmaktadır.

Kapıda ödeme var mı?

Kapıda ödemeyi kişiye özel üretilen ürünlerde sunmaya başlayan ilk firmalardan olma gururunu uzun zaman yaşadık. Fakat artık E-Ticaret’e olan talebin artmasıyla beraber sahte satıcılar olduğu gibi sahte alıcıların da ortaya çıkması bizleri çok üzdü. Sipariş verilen ürünlerin teslim alınmaması durumunda oluşan maddi zarardan ziyade verilen emeğin boşa gitmesi sonucu oluşturduğu manevi zarar oldukça fazla yük oldu. Gece gündüz en iyisi için çalışan ekibimizin siz değerli dostlarımıza daha iyi hizmet verebilmesi için 26.12.2020 tarihi itibariyle kapıda ödeme sistemimizi kaldırdık.

Kargo taşıması sırasında hasar oluşma ihtimali nedir?

Bu olay tüm satıcılar, alıcılar ve ürünler için maalesef hayatımızda olan bir risk. Bu sebeple önce dostlarımız dedik ve mağduriyet yaşamamanız için çözümler ürettik. Bu çözümlerin en başında ise AirBag ya da Havalı Paket olarak adı geçen, yük dayanımı oldukça fazla, şeffaf ve patentli paketlerimizi kullanıyoruz. Bu paketler ürünün etrafını tamamen saran içi hava dolu oluklardan oluşuyor. Ürünü darbelere karşı maksimum seviyede koruyor. Olur ya insanlık hali yine de ürüne herhangi bir zarar gelirse ücretsiz olarak yeni ürün gönderimi yapıyoruz. Bunun için kapıda, gelen şeffaf paketi gözünüzle kontrol edip hasar yoksa sonrasında teslim almanız yeterli. Unutmayın ki kargo hasarı satıcının sorumluluğudur. Kesinlikle sizin suçunuz değildir. Lütfen diğer alışverişlerinizde de bu konuda taviz vermeyip, hakkınızı arayınız.

Sizlere nasıl ulaşabilirim?

Hafta içi her gün 11.00-19.00 arasında +90 551 055 4237 numaralı WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sosyal medyada bulunuyor musunuz?

En başından bu yana Instagram portalında aktif olarak bulunmaktayız. Kocaman ailemize katılmanız bizleri çok mutlu eder. https://instagram.com/gokyuzuharitacisi