Siparişinizi takip etmek için lütfen aşağıdaki kutuya sipariş numaranızı girin ve Takip Et butonuna tıklayın. Size gönderilen sipariş onay e-postasında sipariş numaranızı bulabilirsiniz.

TASARIM AŞAMASI

Siparişiniz sistemimize düştüğü andan itibaren tasarım süreci başlamaktadır. Genellikle bu süreç 24 saat içinde tamamlanır. Tamamlanan tasarımın sizlerle dijital ortamda paylaşılma süresi bu süreye dahil değildir. Tasarım sonrası üretim aşaması ise ürüne göre değişkenlik göstermektedir. Bu süreler;

  • Standart ve ışıklı gökyüzü haritası, 3 iş günü.
  • Ses izi tablo, 3 iş günü.
  • Gece Lambası gökyüzü haritası, 5-7 iş günü.
  • Minimal çizim içeren ürünler, 7 iş günü.
  • Gümüş tasarım ürünler, 7 iş günü.

olarak belirlenmiş ve ürün sayfasına yerleştirilmiştir. Hafta sonu, resmi tatiller, ve 14.00 sonrası verilen siparişlerde sipariş verilen gün iş günü olarak sayılmamaktadır. 

DETAYLI KONTROL

Tamamlanan tasarım üretime geçmeden önce 3 farklı kontrolden geçer. Sonraki aşamalarda herhangi bir aksilik yaşanmaması için verilerin doğruluğundan teslimat bilgilerinin doğruluğuna kadar her detay için kontrol sağlanır.

ÜRETİM

Kontrollerden başarıyla geçen sipariş ilgili atölyeye iletilir, üretime başlanır. Bu sırada herhangi bir üretim hatası ve karışıklık durumunu önlemek amacıyla anlık dijital kontrol sistemi devrededir. Üretimden çıkan her ürün özel barkoduyla korumaya alınır ve bir sonraki aşamaya kadar bekletilir.

PAKETLEME

Üretimden çıkan ürünler paket atölyesine gelir. İnsan gözüyle son kontroller sağlanır. Hijyen gereği ürünlere özel temizleme işlemleri gerçekleşir. Tüm ürünler kendilerine özel hediye paketleriyle paketlenir, özel notlar yerleştirilir ve kutulanır. Mahremiyet gereği kutu içeriği anlaşılmaması için ayrı bir kargo poşeti içinde taşımaya hazır hale getirilir. Barkod yerleşimi yapılır ve kargo aracına yüklenir.